
Черкаських медиків відзначили державними нагородами
До Дня Конституції черкаських медиків відзначив президент державними нагородами – «Заслужений лікар» та «Заслужений працівник охорони здоров’я».
Відповідний указ №532/2026 з’явився на сайті президента України.
Кого відзначили на Черкащині
- Ігор Фесун – директор Комунального некомерційного підприємства «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»;
- Віра Бершадська – завідувачка відділення Комунального некомерційного підприємства «Черкаська обласна дитяча лікарня».

Лікарка Віра Бершадська
Читайте також: «Над головою пройшов «шахед», і всі полягали в бронежилетах і в касках», – керівник черкаської швидкої Ігор Фесун (інтерв’ю).
Розкажіть нам про актуальні новини Черкащини. Якщо ви або ваші знайомі творите сьогодення в області, надішліть інформацію про це в бот «18000»


