Президент відзначив двох черкаських медиків державними нагородами до Дня Конституції

Ігор Фесун

Черкаських медиків відзначили державними нагородами

До Дня Конституції черкаських медиків відзначив президент державними нагородами – «Заслужений лікар» та «Заслужений працівник охорони здоров’я».

Відповідний указ №532/2026 з’явився на сайті президента України.

Кого відзначили на Черкащині

  • Ігор Фесун – директор Комунального некомерційного підприємства «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»;
  • Віра Бершадська – завідувачка відділення Комунального некомерційного підприємства «Черкаська обласна дитяча лікарня».
Віра Бершадська

Лікарка Віра Бершадська

Читайте також: «Над головою пройшов «шахед», і всі полягали в бронежилетах і в касках», – керівник черкаської швидкої Ігор Фесун (інтерв’ю).

Розкажіть нам про актуальні новини Черкащини. Якщо ви або ваші знайомі творите сьогодення в області, надішліть інформацію про це в бот «18000» 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини