Із Днем народження, Україно!

24 серпня 1991 року сталася дуже важлива подія для нас усіх — Україна проголосила про свою  незалежність. Це один з найважливіших днів для кожного з нас. Це саме той день, коли наша держава отримала можливість самим робити свій вибір, самим за нього відповідати, бути самостійною, а не чиїмсь ресурсом та не піддаватись нічиїм інтересам.

Але ми не повинні забувати, що за нашу з Вами Незалежність боролись дуже значний проміжок часу.  Хтось ціною власної свободи, а хтось, на жаль, ціною власного життя. Але впевнено крок за кроком дійшли до бажаної мети.

Особисто для мене Незалежність тотожна зі свободою. Проголошення Незалежності – це саме рік моєї зрілості, тому я дуже гарно пам’ятаю заповнену площу, пам’ятаю сльози в очах людей та водночас переповнену радість та гордість. Пам’ятаю це відчуття єдності, розуміння того, що тільки коли ми разом, ми можемо перемогти і домогтися свого.

І ось, тридцята  річниця, як Верховна Рада України ухвалила історичне та найважливіше рішення, завдяки якому ми сьогодні пишаємося здобутками незалежної України.

Минуло 30 років, непростих для нашої держави, але наших спільних 30 років, які ми пережили разом.

Щиро вітаю з Днем Незалежності та бажаю найголовніше міцного здоров’я. Та обов’язково безмежного щастя, адже ми маємо право бути щасливими в найкращій країні світу!

Із Днем народження, Україно!

*Іміджева інформація

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.