Обирайте СВОЇМ серцем! Про нього є кому подбати!

Не спортом єдиним…

Спорт – найкраща профілактика серцево-судинних захворювань. Але ніхто не застрахований від хвороб на 100%.

Я пишаюся, що під час роботи у Верховній Раді 8-го скликання доклав максимум зусиль, аби Черкаський обласний кардіоцентр став одним із кращих в Україні. Тепер жителям міста і області не треба як раніше їхати по серцеву допомогу до Києва.

Завдяки мільйонним субвенціям, виділення яких я добився із держбюджету для Черкаського обласного кардіоцентру, в лікарню було закуплено сучасне обладнання, зокрема, відеоторакоскопічну стійку, стернотом, а також набір високоякісних інструментів. Нова стійка дозволяє робити операції менш травматичними для пацієнтів й навіть скорочує час його перебування у стаціонарі. Загалом на кардіоцентр вдалося залучити більше 5 млн гривень.

Раніше недоступні для жителів Черкас і області операції стали можливими не лише завдяки передовому обладнанню, але й у першу чергу кардіохірургам, які пройшли школу Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Миколи Амосова. До речі, після модернізації лікарні на одну з перших операції завітав лікар із німецької клініки міста Штутгарт, який високо оцінив фаховість українських колег.

За допомогою нового обладнання наші знані кардіохірурги роблять мініінвазивні операції на серці без крововтрат, проводять аортокоронарне шунтування, протезування і пластику серцевих клапанів тощо. Абсолютною реальністю є те, що найближчим часом у Черкаському обласному кардіоцентрі будуть робити операції по пересадці серця. А це шанс на життя для сотень і тисяч людей!

Впевнений, як депутат облради від міста Черкаси допоможу нашій кардіохіругргії вийти на новий рівень. Черкащани, обирайте СВОЇМ серцем! І тоді в облраді буде кому подбати про його здоров’я.

Олег Петренко, ВО “Черкащани”

*Політична колонка


*Політична колонка – спецпроект рубрики «Блоги», в якому своїми думками діляться учасники майбутнього виборчого процесу. Відповідальність за зміст цих матеріалів несуть їхні автори.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини