Про черкаські «дива» та силу роботи на результат

Днями я розповідав історію, як чинні черкаські чиновники виростили на мільйони гривень бур’янів, замість облаштування сучасного допоміжного футбольного поля на «Центральному стадіоні». Вона наробила багато галасу.

Із десятків мільйонів гривень, які я вибив з державного бюджету для Черкас за роки роботи у Верховній Раді, майже кожна субвенція ставала історією про некомпетентність та казнокрадство місцевих чиновників.

Але й у Черкасах трапляються дива.

Такі, як поява першого у місті футбольного поля стандартного розміру із штучним покриттям, який облаштовано для вихованців ДЮСШ «Дніпро-80» на Ярославській.

Це той рідкісний випадок, коли чиновникам дали гроші, а вони взяли й зробили. Так, тоді були інші куратори спорту в місті, а не нинішня жадібна босота.

Мене називають «маніяком» спортивних майданчиків! Нехай так
Але, в далекому 2008 році, коли я очолював спортивну галузь Черкас, ми вперше і востаннє перемогли в номінації «Найспортивніше місто України». І ми знову зробимо його таким!

А для цього в органах місцевого самоврядування мають бути професіонали. І обирити їх будемо ми – Черкащани!

*Політична колонка

 

*Політична колонка – спецпроект рубрики «Блоги», в якому своїми думками діляться учасники майбутнього виборчого процесу. Відповідальність за зміст цих матеріалів несуть їхні автори.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.