Олександр Литвин: не здамо Черкаси олігархам!*

Українців ошукують 29 років. Кожна нова влада багато обіцяє і мало виконує. За 29 років незалежності нічого не змінилося. Україною керують олігархи, обличчя у владі нові, а ляльководи – старі.

Я переконаний, що 25 жовтня 2020 року – останній рубікон: перемогу отримають або олігархи й вибудують уже остаточно свою державу, або люди об’єднаються і не дадуть прислужникам олігархів потрапити в місцеві ради. 

Черкаси – це центр України, місто, що має величезний туристичний, логістичний, промисловий потенціал, проте за ці роки він так і не був реалізований жодною владою. Всі «господарники та професіонали» завжди гарно і багато обіцяли перед виборами, а по факту, як показує наш громадський аудит, – заробляли на нас, на містянах, ошукуючи різними схемами, непрозорими закупівлями, пільговою орендою для «своїх» тощо. Місцева влада загралася, вирішуючи питання кримінальними розбірками та замовними кілерами.

На участь у виборах до Черкаської міської ради зареєструвалися аж 20 політичних партій. Всі вони є проектами олігархів, які «розклали яйця в різні кошики», намагаючись черговий раз ошукати українців, ошукати черкащан. У кожній з цих партій у перших рядах ті, хто має бути депутатом, бо вже знає і вміє «бути в темі і в долі». Для різноманіття та окозамилювання в списках присутні й порядні, чесні, принципові люди, за рахунок яких ці партії хотять «виїхати». Проте новий Виборчий кодекс та правила голосування не дадуть їм стати депутатами. Олігархи створили всі умови, аби в Черкаську міську раду пройшли лише потрібні люди.

Я вважаю, що сьогодні треба робити ставку на простих, адекватних людей, черкащан, яким справді не байдуже, як живе та розвивається місто. Робити ставку на людей, не зацікавлених у тендерах та закупівлях, на тих, хто їздить громадським транспортом, чиї діти ходять у звичайні школи та садочки, а батьки обслуговуються у наших міських поліклініках та лікарнях. На тих, хто на власні очі бачить проблеми міста і відчуває їх так, як всі черкащани, тому що є такими ж черкащанами.

Наша команда – саме така. У ній юристи та фінансисти, хіміки та медики, освітяни та підприємці. Ми хочемо справжніх змін, позитивних змін для міста і кожного черкащанина.

Балотуючись на посаду міського голови Черкас, я веду з собою команду майбутніх депутатів міської ради. Це:

 

ГАЙДАЙ Олександр, кандидат у депутати Черкаської міської ради в окрузі №1 (райони Черкас: Дахнівка, Казбет, Лісовий, с-ще Оршанець).

Народився 22 грудня 1993 року. Освіта – вища. Юрист.

 

 

 

 

КАПІТОН Галина, кандидатка у депутатки Черкаської міської ради в окрузі №2 (Південно-Західний р-н м. Черкаси), підприємиця, представниця міста Черкаси у всеукраїнському русі підприємців #SaveФОП.

 

 

 

Д’ЯЧЕНКО Наталія, кандидатка у депутатки Черкаської міської ради в окрузі №3 (Хімселище, район залізничного вокзалу м. Черкаси), начальниця служби реалізації послуг та збору доходів у КП «ВОДГЕО».

 

 

 

НІСКАУС Людмила, кандидатка у депутатки Черкаської міської ради в окрузі №4 (центр Черкас, Митниця), директорка відділення у філії Черкаського обласного управління АТ «Ощадбанк».

 

ТЕРЕЩЕНКО Богдан, кандидат у депутати Черкаської міської ради в окрузі №5 («Стара Митниця», Порти, так званий «район Сєдова»), студент Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

ШЕВЧЕНКО Олександр, кандидат у депутати Черкаської міської ради в окрузі №6 м. Черкаси (район «Дніпровський», 700-річчя, П’ятихатки). Народився 10 лютого 1985 року. Освіта – вища. Директор виробництва в ТОВ «Юрія-фарм».

Ми переконані – обов’язок міської влади – мера та депутатів – працювати для черкащан, відстоювати інтереси черкащан, захищати кожного черкащанина.

Ми гідні представляти черкащан в міській раді та виправдаємо всі сподівання жителів міста! Не здамо Черкаси олігархам!

*ПОЛІТИЧНА РЕКЛАМА

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.