Плагіат і копіювання: у Черкасах триває брудна виборча кампанія

Під час своєї прес-конференції 15 вересня я заявив про намір балотуватися на посаду міського голови Черкас.

Того ж дня я анонсував презентацію результатів громадського аудиту діяльності Черкаської міської ради, за результатами якого ми плануємо складати чітку програму дій та стратегію розвитку міста.

Під час спілкування з журналістами ми неодноразово поверталися до питання безпеки в місті Черкаси. Адже, як відомо, воно визнане одним із найбільш кримінальних міст України. Зокрема, я наголосив на тому, що дуже складною є ситуація щодо обігу наркотиків у Черкасах. Будемо відвертими, територія довкола шкіл, дитячих садочків, територія Південно-Західного району всіяна шприцами.

Уже через кілька днів, 21 вересня, кандидат на посаду міського голови Черкас від “Слуг” заявляє про народний аудит, який проводитиме його партія, а 22 вересня той же Ільченко свою стурбованість ситуацією з обігом наркотиків у місті, про яку, між іншим, він і не знав раніше, адже, як видно з публікації, про проблему йому розповіли справжні черкащани.

Черкаські “Слуги” настільки слабкі інтелектуально та морально, що вдаються до тотального плагіату чужих ідей і пропозицій, при цьому не володіючи ситуацією в місті. Знову намагаються ошукати черкащан.

*Іміджева інформація

Інші матеріали автора:

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.