“Євромедклініка” допомагає дітям у період воєнного стану

Нині через війну страждають не лише діти, які проживають у регіонах, де ведуться безпосередньо бойові дії, а й ті, хто перебуває на окупованих територіях та територіях, де хоч і немає бойових дій, проте щодня лунає повітряна тривога та не полишає хвилювання. Набутий через це стрес може спровокувати як порушення фізичного здоров’я дитини, так і психічного, яке в подальшому також може впливати на здоров’я всього організму. А тому батькам варто бути уважними до стану своїх дітей та при перших тривожних змінах звертатися до спеціаліста. 

На що варто звернути увагу батькам?

По-перше, варто відстежувати незвичні поведінкові стани дитини. Наприклад, якщо дитина, яка була емоційною, починає замикатися в собі. Чи навпаки: дитина починає проявляти агресію, відмовляється від звичних для неї справ та розваг. Це вже можуть бути ознаки депресивного стану. 

Крім цього, має насторожувати відсутність прояву емоцій, які звичні для нас як для людей – сліз, усмішки, радості – та  заглиблення дитини у віртуальний світ, коли її більше нічого не цікавить.

На жаль, на фоні стресу може загострюватися багато хвороб. Якщо в дитини є органи-мішені, де раніше вже спостерігалися проблеми, вони можуть страждати найпершими. Зокрема, це може бути серцево-судинна, імунна, ендокринна система чи шлунково-кишковий тракт. Зараз ми часто спостерігаємо неприємні ситуації, коли вже у підлітковому віці чи навіть раніше в дитини розвивається гіпертонічна хвороба. А одна з найбільш актуальних нині проблем серед дітей – захворювання органів ендокринної системи. 

Також усі стресові ситуації – це загроза дисфункції імунної системи, у зв’язку з чим дитина стає більш вразливою до інфекційних патологій. Нині, крім іншої інфекційної патології, як ми знаємо, ще не подолано covid-19 і триває карантин. 

Якісно діагностувати захворювання в дитини та знайти найкращі та найбільш ефективні шляхи лікування батьки можуть у Євромедклініці”. Враховуючи ситуацію, яка склалася, та проблеми, які виникають у дітей у зв’язку з війною, наша клініка дає можливість проконсультуватися не лише з педіатром чи сімейним лікарем, а й вузькими спеціалістами: дитячим неврологом, дитячим алергологом, дитячим хірургом та ортопедом. У разі потреби можна отримати консультації дитячого психіатра та допомогу практичного психолога. Усе – для глибокого вивчення та подальшого вирішення проблеми. 

У спеціальній кімнаті, обладнаній для комфортного прийому дітей, педіатр огляне дитину та за потреби скерує до вузького спеціаліста. Крім цього, для комплексного обстеження  у клініці є можливість зробити і лабораторні дослідження та різні види обстежень із застосуванням сучасного обладнання. А очікуючи прийому спеціаліста, діти можуть помалювати чи погратися у спеціально відведеному куточку. 

Враховуючи обмежений доступ до медичних ресурсів у військовий час, особливо тих, хто залишив свої домівки, розуміючи, яка існує проблема спостереження за немовлятами та дітьми раннього віку, у клініці створені умови для обстеження і консультування нашими профільними фахівцями такої категорії дітей. Батьки можуть отримати кваліфіковану консультацію по вигодовуванню та догляду за новонародженими. У разі потреби ми скеруємо немовля на інші етапи реабілітації, якщо ця допомога неможлива в нашому медичному центрі. 

Згідно з останніми статистичними даними, станом на січень 2022 року в Україні проживало 7,4 млн дітей. Це 17,9% від усього наявного населення, тоді як показник нижче 20% має негативний демографічний прогноз, що є загрозою популяції.

Водночас уже після трагічних для нашої країни подій, із 24 лютого 2022 року, біженцями стали понад 6 мільйонів українців, із яких половина, за інформацією моніторингової місії ООН – діти.

А тому мета “Євромедклініки” – збереження здоров’я наших дітей: як фізичного, так і психічного, навіть у таких складних умовах воєнного стану. Адже це – збереження нашого майбутнього, майбутнього нашої країни!

Ми працюємо на варті вашого здоров’я та робимо все можливе, щоб наблизити нашу перемогу!

Наші контакти:

Адреса: м. Черкаси, вулиця Героїв Дніпра, 89

Щоб записатися на прийом, телефонуйте:

097 300 14 00 або 073 300 14 00

*Реклама

Інші матеріали автора:

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *