25 жовтня — ти обираєш, ти впливаєш, ти контролюєш. Перша десятка кандидатів в депутати Черкаської облради від «Слуги Народу»*

За майже 30 років незалежності ми так і не розпочали будувати Україну. Тепер у нас з`явився реальний шанс обрати людей, яких ми знаємо, які живуть поруч з нами і які працюватимусь для нас.

Спроможні громади, чітка стратегія розвитку для кожного регіону, нова політика, яка спирається на думку громадян. Менше ніж за тиждень, 25 жовтня відбудуться перші місцеві вибори в історії країни, коли люди зможуть проголосувати за незалежність від місцевих кланів і право вирішувати, яким буде їхній регіон.

Нова команда у владі на чолі з Президентом Володимиром Зеленським створила передумови для розвитку громад:

  • ухвалено законодавство про децентралізацію — громади отримали кошти, повноваження й землю;
  • розпочато «Велике будівництво» — безпрецедентний для України проєкт з ремонту автошляхів, створення освітньої, спортивної, медичної інфраструктури по всій країні;
  • громади отримали у власність землі, які раніше належали державі, отже, й додаткові можливості для розвитку;
  • уже створили й створюють механізми, за допомогою яких громада зможе контролювати місцеву владу не раз на п’ять років, а кожного дня. Зокрема, ухвалили норму, згідно з якою депутата можна буде відкликати за ініціативою громади.

Продовження цих змін на рівні кожної громади залежить від того, чи порозуміється місцева та центральна влада. Саме тому важливо, щоб більшість у міських та обласних радах, міські голови, інші представники місцевої влади були з тієї ж команди, що й народні депутати, урядовці, очільники державних органів — з команди Президента Зеленського.

Жодного важливого рішення не ухвалюватиметься без згоди громади. У день голосування 25 жовтня, ми матимемо шанс долучитися до вирішення всеукраїнських, загальнонаціональних питань, взявши участь у президентському опитуванні. Його проводитимуть на виході з виборчих дільниць. Президент Зеленський запропонував українцям дати відповідь на п‘ять запитань. Ваш голос може вплинути на те, чи отримуватимуть корупціонери довічні терміни у в‘язниці, чи треба створювати вільну економічну зону на підконтрольній частині Донбасу, знижувати кількість депутатів Верховної Ради до 300, легалізувати канабіс для медичних потреб тяжкохворих і підіймати питання виконання Будапештського меморандуму.

Сьогодні настав час змін, коли ви повинні обрати гідних людей, які не брехатимуть і не будуть красти. Ці люди — в списках партії «Слуга Народу».

Перша десятка кандидатів у депутати Черкаської обласної ради від партії «Слуга Народу»:

1          Лісовий Сергій Миколайович, приватний підприємець

2          Ніжніков Володимир Миколайович, директор ПрАТ «Мало-Бузуківський гранітний кар’єр»

3          Ковальчук Діна Василівна, фінансовий директор ТОВ «Смілянський ливарний завод»

4          Добрянська Інна Іванівна, головний лікар Уманської центральної районної лікарні

5          Куклін Олег Володимирович, директор Черкаського державного бізнес-коледжу

6          Форостяна Ольга Миколаївна, директор «Миронівської птахофабрики»

7          Таран Євген Володимирович, директор ТОВ КФ «Меркурій»

8          Джур Олександр Вікторович, приватний підприємець

9          Плугіна Євгенія Павлівна, радниця міністра освіти

10        Грек Сергій Феліксович, приватний підприємець

Буде так, як вирішиш ти!

*****

Слідкуйте за новинами на офіційних сторінках партії «Слуга Народу»

Головний сайт

Офіційний Телеграм-канал

Офіційна Facebook-сторінка

*Політична реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.