“18000” передали шостий пікап для наших військових! (ФОТО)

Команда 18000 передала шостий пікап для наших військових із 81-ї бригади, де служать і черкащани.

Автомобіль Toyota Hilux 2009 року випуску переданий 81-й окремій аеромобільній бригаді, яка виконує бойові завдання на найбільш тяжких ділянках фронту.

Автомобіль був придбаний за кошти, які черкащани зібрали в межах проекту “Мільйон на нашу Незалежність”, коли вдалося зібрати 1,6 мільйона гривень.

Авто було доставлене із Великобританії. Тут пройшло повний технічний огляд, заміну гуми та заправку. Також у авто ми помістили міні-комплект від редакції та небайдужих черкащан: 10 парк зимових тактичних шкарпеток, дитячі малюнки та обереги, частину з яких підготували учні 17-ої школи.

До цього, восени, редакція передала бойовим підрозділам 2 Mitsubishi L200, Ford Ranger, Mazda B2500 та Ford F150. Автомобілі отримали перший та другий батальйон бригади “Азов”, розвідувальна рота 118-ї бригади ТРО, стрілецький батальйон, створений на Черкащині.

Нагадаємо, влітку разом з вами ми зібрали 1,6 мільйона гривень для наших захисників. Читати про наші збір можна ТУТ.

У межах цього збору придбали та передали на фронт для черкащан 5 пікапів. Читати звіт – ТУТ.

Також команда 18000 і Вікторія Хамаза за добу зібрали 344 245 гривень на придбання швидкої для воєнний медиків у Бахмуті. Нині ми займаємося пошуком автомобіля.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

    коментарі
    1 Коментар
    1. Син на передовій, потрібен теплий одяг, і не тільки, чи можлива якась допомога? Тел. Мій 0933509298. Сподіваюсь що це не показуха

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *