21-річну черкащанку, в якої через антисанітарію вилучили синів, позбавлять батьківських прав

До суду направлено матеріали про позбавлення батьківських прав 21-річної черкащанки, у якої в березні 2019 року через жахливі побутові умови забрали двох малолітніх синів. 

Про це повідомляє “ВІККА“.

Долі двох хлопчиків, яких понад три місяці тому вилучили у матері через нелюдські умови проживання, незабаром вирішуватиме місцевий суд.

Матеріали про позбавлення жінки батьківських прав нині перебувають у суді.

Як писав наш сайт раніше, 18 березня у Черкасах патрульні знайшли хлопчика 4-років, який загубився. Після встановлення його місця проживання правоохоронці були вражені умовами життя хлопчика та його 1-річного брата, які перебували удома без нагляду.

ЧИТАЙТЕ: З їжі лише макарони, у квартирі – постійна лайка: подробиці життя нашумілої сім’ї з Черкас

По поверненню додому матері з’ясувалося, що дітей 21-річна жінка виховує вдвох з чоловіком, а  грошей на приведення квартири до ладу та придбання речей дітям немає.

Тоді дітей у матері тимчасово забрали. Меншого хлопчика передали до обласного Будиноку дитини, а старшого – в центр соціально-психологічної реабілітації дітей “Теплий дім”.

ЧИТАЙТЕ: У 21-річної черкащанки, в якої вилучили дітей, забрали й кота

Повернути дітей жінці могли б після проходження нею реабілітації в центрі соціальних служб та наведенні ладу в квартирі.

Після розголосу інциденту черкаські волонтери організували збір необхіжних речей для малечі та допомогли матері навести лад удома.

Однак ні допомога містян, ні страх залишитися без дітей не допомогли черкащанці налагодити життя.  Жінка не згодилася проходити реабілітацію  та  навідувати дітей. 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Останні новини