Зоомагазин Леопольд

4,5 мільйони спрямували на надбавки для черкаських медиків у березні. Що далі?

У березені на обіцяні 300% надбавки для черкаських медиків, які працюють з ковідними пацієнтами, спрямували 4,5 мільйони гривень. Частина коштів – це медична субвенція, інша – за рахунок місцевих бюджетів (3,6 мільйона гривень). 

Про це в інтерв’ю 18000 повідомила керівниця управління охорони здоров’я Черкаської ОДА Лариса Кошова.

– Тоді кошти отримали медики швидкої, Уманської міської лікарні та Черкаської міської інфекційної. Станом на березень у нас таких було 364 особи, з них 311 надавали саме медичну допомогу хворим на коронавірус. 53 медика брали участь у ліквідації спалаху в Кам‘янському районі. Нині кількість тих, хто безпосереднього працює з ковідними та ліквідовує наслідки інфікування, зросла у рази, -говорить чиновниця.

За її словами, у 250-ій постанові КМУ передбачала перекриття виплати окладу з підвищенням з урахуванням 300% надбавки у березні. У квітні ж медичні заклади укладають договори із Національною службою здоров’я на забезпечення лікування хворих на коронавірус.

– Після того, як договір буде укладено, вони нададуть звіт по кількості пролікованих випадків, медиків, які були задіяні в процесі ліквідації наслідків і закладам перерахують ставку згідно договору. Вона спрямована на покриття витрат для медикаментозного лікування і якраз заробітної плати, – говорить Лариса Кошова.

За її словами, деякі заклади у межах своїх можливостей вже намагаються перерахувати медикам кошти за роботу з хворими чи за виїзди на такі виклики. На такі надбавки заслуговують не тільки медики, які лікують, а й ті, хто ліквідовує наслідки. Ті ж працівники швидкої, мобільні бригади, які відбирають матеріал для аналізу тощо. Кількість задіяних людей в цей процес з березня зросла орієнтовно утричі.

ЧИТАЙТЕ: Про вартість лікування ковідних хворих, надбавки для медиків і вихід із карантину. Інтерв’ю з Ларисою Кошовою 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *