Активісти просять депутатів переглянути рішення про зміну Долини троянд і збираються на сесію

Відкрите звернення до міської влади Черкас оприлюднила Коаліція громадських організацій «ОГО-Черкаси».

У документі йдеться про Долину троянд, яку найближчим часом мають реконструювати, зокрема, заклавши туди майже 9 тис. кв метрів тротуарної плитки та витративши на це 10 млн грн бюджетних коштів.

Громадські активісти заявляють: це рішення ухвалили без урахування думки містян, відповідних досліджень ландшафтної зони. Воно призведе до неефективного використання бюджетних коштів за наявності більш нагальних проблем міста. Днями відкрите звернення зареєстрували в Черкаській міській раді.

Нагадаємо, ще в червні небайдужі громадяни за допомогою електронної петиції звернулися до черкасців та депутатського корпусу з проханням не перетворювати Долину троянд в плиточну оазу. Петиція назбирала необхідну кількість голосів за рекордно короткий час. Проте єдиною реакцією на нею була поява проекту рішення про відмову в задоволенні петиції.

На фото Вікторія Феофілова

– Сьогодні ми, доволі велика кількість дієвих громадських організацій та небайдужих черкасців, у черговий раз звертаємося до вас з тим же проханням – збережіть Долину троянд, проведіть громадські обговорення, а ті 10 млн грн спрямуйте на якийсь інший проект – лікарні, школи, садочки, які потребують негайного ремонту, – зазначає співголова Коаліції «ОГО-Черкаси» Віктор Феофілова.

За її словами, листа до влади сьогодні вже підписали 18 громадських організацій.

Крім того, Феофілова запросила небайдужих на засідання міської ради, що відбудеться цього четверга о 10:00.

ЧИТАЙТЕ: У Черкасах таки “закопають” 10 мільйонів у плитку в Долині троянд. Петицію від громадськості відхиляють

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.