Вона не просто прийшла із 14 мільйонами МХП до влади, а й залучила у процес порятунку медиків інший бізнес, владу та громадськість. Наступна героїня проекту 18000 “Антидоти COVID-19” – Тетяна Волочай та її ініціатива “Спільнодія”.
Жінка гордо каже, що за цією ініціативою стоять більше пів сотні людей, які поставили на паузу все, аби гідно вистояти у перші місяці ковіду. Та саме Тетяна була і залишається тим каталізатором, який об’єднав їх навколо “Спільнодії”.
– Мене всі переконували, що нам не вдасться це зробити. “Будуть думати, що нам щось потрібно”, – попереджав керівник наглядової ради фонду. Так і сталося. Коли частина чиновників ОДА почули, що МХП пропонує створити спільнокошт, вони сприйняли “в штики” ініціативу, – пригадує Тетяна Волочай. – Та я переконала їх. Ми залучили громадських активістів для контролю закупок та використання коштів. Ми почали співпрацювати з Агенцією регіонального розвитку, на яку перераховували кошти представники іншого бізнесу. Цілий відділ нашого благодійного фонду розбирався у ступенях захисту респіраторів, висоті бахіл та класах апартатів штучної вентиляції легень. Ми самостійно шукали постачальників засобів та техніки першої необхідності. А потім визначали разом з ОДА лікарні, у які першочергово поїде все необхідне та займалися доставкою.
Цей проект став важливим та по-справжньому історичним не лише для Черкащини, а й для всієї України. І вже за кілька днів читайте про його історію в нашому черговому матеріалі з циклу “Антидоти COVID-19”. А поки найцікавіші фрагменти – у відеоанонсі.
ЧИТАЙТЕ: Фітнес у режимі COVID.Як Катя Жесть в один день змінила офлайн на онлайн