Антидоти COVID-19. Тетяна Волочай про Спільнодію та боротьбу з ковід (ВІДЕОАНОНС)

Вона не просто прийшла із 14 мільйонами МХП до влади, а й залучила у процес порятунку медиків інший бізнес, владу та громадськість. Наступна героїня проекту 18000 “Антидоти COVID-19” – Тетяна Волочай та її ініціатива “Спільнодія”.

Жінка гордо каже, що за цією ініціативою стоять більше пів сотні людей, які поставили на паузу все, аби гідно вистояти у перші місяці ковіду. Та саме Тетяна була і залишається тим каталізатором, який об’єднав їх навколо “Спільнодії”.

– Мене всі переконували, що нам не вдасться це зробити. “Будуть думати, що нам щось потрібно”, – попереджав керівник наглядової ради фонду. Так і сталося. Коли частина чиновників ОДА почули, що МХП пропонує створити спільнокошт, вони сприйняли “в штики” ініціативу, – пригадує Тетяна Волочай. – Та я переконала їх. Ми залучили громадських активістів для контролю закупок та використання коштів. Ми почали співпрацювати з Агенцією регіонального розвитку, на яку перераховували кошти представники іншого бізнесу. Цілий відділ нашого благодійного фонду розбирався у ступенях захисту респіраторів, висоті бахіл та класах апартатів штучної вентиляції легень. Ми самостійно шукали постачальників засобів та техніки першої необхідності. А потім визначали разом з ОДА лікарні, у які першочергово поїде все необхідне та займалися доставкою.

Цей проект став важливим та по-справжньому історичним не лише для Черкащини, а й для всієї України. І вже за кілька днів читайте про його історію в нашому черговому матеріалі з циклу “Антидоти COVID-19”. А поки найцікавіші фрагменти – у відеоанонсі.

ЧИТАЙТЕ: Фітнес у режимі COVID.Як Катя Жесть в один день змінила офлайн на онлайн

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.