Без автобусів, безкоштовно й комфортно. У Черкасах створюють сервіс для колег

Черкаська команда програмістів-студентів нині створює сервіс “Підвези.UA”. Розробка дозволить колегам із одного офісу комфортно дістатися до роботи або з неї.

ІТ продукт втілюють у межах проєкту “Masters Academy”.

— Це повноцінна розробка нашої команди. Аналогів немає. Ми першочергово планували зробити такий сервіс, який допомагав би великим організаціям та компаніям. У створенні позитивної атмосфери між працівниками зацікавлені й самі організації, – говорить учасниця команди Наталія Коковіна.

“Підвези.UA” — це можливість влаштувати собі гарну поїздку, розвантажити місцевий транспорт і зменшити кількість викидів СО2 в атмосферу. Проєкт розрахований на локальних користувачів. Він об’єднує колег із одного офісу чи компанії, забезпечуючи безпечні поїздки у період карантину. 

— Наша тема відповідає тим критеріям, які існували в межах проєкту. Тобто розробка корисна для суспільства й цікава для користувачів, — говорить front-end групи Андрій Загоруй. 

Команда подбала про швидкий і зручний пошук компаньйона. Користувачі “Підвези.UA” можуть створювати власний маршрут, підписуватися на чужий і керувати поїздками. Не потрібно гаяти час у пошуці автівки, програма сама знайде вас.

Сайт передбачає звичайну реєстрацію з логіном та паролем. Користувач має вказати домашню й робочу адресу, номер та марку автомобіля, кількість пасажирів та час відправки. Колега без автомобіля може шукати водія у радіусі від 5 хвилин ходьби.

Над сайтом працювало п’ятеро молодих фахівців. Під час пандемії Covid-19 команда вимушена була зустрічатись онлайн, тому проєкт досі на паузі. Але програмісти запевняють, що їх сайт вже скоро запрацює. 

— Під час карантину ми не могли запустити програму. Для належної роботи сайту потрібна база контактів. Зараз офіси відновили роботу, тому й реалізація розробки можлива. Сайт технічно готовий. Потрібно подбати про його рекламу, щоб місцеві компанії звернули на нас увагу, – пояснює Андрій Загоруй

Ментор Мирон Заболотнєв розповідає, що команда працювала самостійно. Його робота була на початковому етапі у тому, щоб налаштувати комунікацію між усіма і влучно обрати тему:

— Метою розробки є те, щоб колеги з одного офісу підвозили інших. Сервіс був би ідеальним проєктом на період самоізоляції. Це б допомогло зменшити контакт із незнайомими людьми. 

***

Masters Academy – освітній благодійний проект, створений IT-командою Master of Code Team. У межах проекту ментори проводять курси з різних технічних напрямків. А головною метою є створення позитивного впливу на місто: корисні для суспільства випускні роботи студентів, підтримка ІТ-спільноти, благодійна допомога обраному проєкту.

Зараз в Masters Academy відкрита реєстрація на новий сезон курсів. Приєднатись і дізнатись більше можна за посиланням: https://bit.ly/32P1Rhu.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *