Без гарячої води залишаться й черкащани, які вчасно платять за тепло, – Карась

У Черкасах без гарячого водопостачання можуть залишитися й ті, хто вчасно сплачує за тепло та не має боргів. 

Про це в коментарі “18000” розповів директор КП “Черкаситеплокомуненерго” Павло Карась.

Як писав “18000”, сьогодні на сесії міської ради Павло Карась заявив, що з 1 травня черкасці можуть залишитись без централізованого гарячого водопостачання. Пов’язано це з тим, що НАК “Нафтогаз” повідомив про нові умови співпраці з підприємствами, які надають мешканцям тепло і гарячу воду. Серед них – повний розрахунок із боргами та 100% передплата за газ та гаряче водопостачання.

Водночас, за словами Карася, залишаться без гарячої води й ті мешканці багатоквартирних будинків Черкас, які вчасно сплачують за тепло.

– Заборгованість, яка є – це не тільки вина людей, а вина держави: постійно тариф затверджується пізніше, заборонено застосовувати штрафні санкції до тих, хто невчасно платить. А “Нафтогаз” нараховує санкції в повному обсязі на всю суму відповідної заборгованості. Проблема не стоїть чисто в сплатах людини за тепло. А те, що відбувається зараз – це чисто руйнування централізованого гарячого водопостачання. І є ті, хто зацікавлений у цьому. Це, наприклад, продавці бойлерів, – зазначив Павло Карась. – За 15 хв буде селекторна нарада Кабміну, якщо вони не ухвалять рішення продовжити старі правила на якийсь період, то з 1-ого числа ми дійсно залишимося без гарячої води.

Нагадаємо, 23 березня Господарський суд Черкаської області  ухвалив рішення за позовом НАК “Нафтогаз” до “Черкаситеплокомуненерго”.  Відповідно до позовних вимог газопостачальника, комунальники заборгували за спожитий протягом 2019-2020 років газ більше 14 млн гривень. Окрім цього, до цієї суми дорахували майже 9 млн гривень пені, інфляційних витрат, річних, а також судового збору.

Реклама

коментарі

5 Коментарів

  1. Я от думаю: і чого вони усі клянуть совкові часи, якщо ми тоді не знали ні шантажу із гарячою водою, ані стрибків тарифів на газ, світло,воду та опалення, стабільність цін на основні продукти харчування, стабільність життя?…..Я б хотіла повернути оті часи, коли була щаслива.

    1. А 1933 чи 1937 роки не хочете повернути заради свкової стабільності?

    2. справа не в часах, а в займаних місцях. Одне діло коли керують фахівці і зовсім інше коли за тепло відповідає стоматолог, областю керує тамада, а комік президент….

    3. Ну ты чего – в СССР же ничего не было зато кроме дешевых продуктов тарифов и мороженого! Сейчас так принято считать иначе ты сепаратист и террорист. А еще коллаборант в придачу! В СССР и денег на лечение детей в фейсбуке не просили – так что радуйся в каком новом и хорошем государстве теперь живешь и не ной!

      1. А коммуналка по 15 рублей? А детсад по 5 рублей за месяц? А пионерлагерь по 9 рублей за смену? А бесплатные роды? А бесплатное лечение и протезирование зубов? А путёвки от профсоюза за 10%? А стабильные цены десятилетиями?? Продолжать? Если сравнивать то, что происходит сейчас, то это воспринимается как умышленный террор. Тарифы пересматривают ежемесячно, цены на продукты озвучивают подорожание на 10%, а на самом деле на 100, проезд, не забыли повысить. Что положительного сейчас? Переименование улиц? Так что радуйся сам, если можешь.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.