Зоомагазин Леопольд

Більшість українців виступають проти перемовин з росією на її умовах

Українська мова

58 % українців згодні з тим, що українська влада не повинна йти на компроміси в перемовинах з рф. Більшість громадян за те, що Україна повинна продовжувати боротьбу, скільки буде потрібно. 

Такі результати опитування КМІС.

30 % українців не згодні з таким твердженням. Частка тих, хто підтримує ці тези знизилася, у 2022 році цей показник був – 80 %. При цьому 65 % вважають, що результати можливих перемовин з росією мають винести на референдум (не згодні з цим – 25 %).

Також серед українців немає вираженого ставлення до Закону про мобілізацію. Респондентів просили висловити згоду чи незгоду з твердженням «Я підтримую новий закон про мобілізацію». 34 % погодилися, а 32 % – ні. Водночас 14 % не відповіли на запитання.

Додамо, опитування тривало з 26 травня до 1 червня. Його проводив Київський міжнародний інститут соціології (КМІС). Методом телефонних інтерв’ю були опитані 2011 дорослих мешканців підконтрольних Уряду України територій. 

Нагадаємо, що більшість українців схвалюють діяльність президента України. 

Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *