Бізнесмен працевлаштовується на комунальне підприємство

Заступником директора комунального підприємства “Дирекція парків” може стати Сергій Ткаченко. Про це нам повідомили одразу декілька джерел. Інформацію підтвердив і сам Ткаченко.

На сьогодні він є підприємцем, власником садового бізнесу “Сад мрій”, що є одним із лідерів на місцевому ринку озеленення та благоустрою територій. Окрім того, підприємство активно співпрацює і з Черкаською міською радою, будучи фактично монополістом за відповідним напрямом освоєння коштів місцевого бюджету. Ткаченко раніше двічі був депутатом Черкаської міської ради, зокрема обирався від політичних сил “Партія вільних демократів”, а також “Блоку Петра Порошенка”. 

На попередніх місцевих виборах депутаткою Черкаської міської ради було обрано доньку Ткаченка – Каріну Абрамову. Вона пройшла до ради за списком партії “Слуга народу”. Разом з тим у коментарі “18000” лідер фракції “Слуга народу” Араік Мкртчян заявив про те, що його політична сила не має жодного відношення до цього призначення і з ним його ніхто не обговорював і на сьогодні партія несе політичну та управлінську відповідальність виключно за освітній напрямок у місті.  

 У коментарі “18000” сам Ткаченко зазначив, що поки не призначений і лише обговорював можливе призначення:

– Запитали бачення розвитку парків та зелених зон. Такого “ти призначений” – цього не було. – зазначив Ткачено. – З міським головою інколи спілкуюсь, він запитує думку і по рослинах, і по деревах – по їхньому утриманню. Про розвиток парків думав, ще за Одарича, а зараз час такий, що треба і утримувати, і економити.

Зазначимо, що 3 серпня міський голова Черкас своїм розпорядженням призначив на посаду директора цього підприємства депутата Черкаської міської ради Геннадія Шевченка. Він давній соратник мера і це його вже не перша посада у структурах виконавчої влади та комунальних підприємствах міста. 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

2 Коментарі

  1. Поки місцева шобла тримає Бондаренка, нічого путнього в Черкасах не буде.

  2. Діло піде…….в бізнесі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.