Близько 10 тисяч дітей-переселенців навчаються на Черкащині, працевлаштовано 180 освітян

Книги й бонет

Graduation cap and reading glasses on top of the books

У Черкаській області здобувають освіту понад вісім тисяч дітей-переселенців. Ще більше тисячі – охоплені позашкільною освітою.

Про це розповіла заступниця начальника Управління освіти і науки Черкаської ОДА Оксана Сімушіна, повідомили в пресслужбі Черкаськї ОДА.

За її словами, з початку повномасштабної війни освітніми послугами на Черкащині охопили понад 12,5 тис. здобувачів освіти з-поміж переселенців.

– Також працюємо із педагогами, які вимушені були полишити свої домівки, – зазначила Оксана Сімушіна. – Натепер у заклади освіти області працевлаштовано 325 осіб, які переїхали з областей, де тривають активні бойові дії. З них 182 – педагогічні працівники, 143 – інших спеціальностей.

Як розповіла Сімушина, діти й освітяни, які не мають можливості працювати онлайн з дому, можуть це робити в освітніх хабах. В області є два такі освітні середовища на базі Смілянської школи №11 та Інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.

Додають, що всі сім’ї внутрішньо переміщених осіб перебувають на обліку та отримують психолого-педагогічний супровід працівниками психологічної служби закладів освіти. Проведено майже 18,5 тис. консультацій, тренінгів і занять із подолання стресових станів, відновлення почуття безпечності. Крім цього, з дітьми проводять тренінги з розвитку життєвих навичок, адаптації до середовища, ефективної комунікації, захисту прав дитини тощо.

Нагадаємо, черкасцям, які відзначили сторіччя, продовжили виплати.

Усі актуальні новини Черкас та області за сьогодні – у вайбер-каналі “18000”. Підписуйся, аби не пропустити!

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *