Близько 15% українців оновили свої дані в застосунку “Резерв+”

Нині близько 15% військовозобов’язаних українців уточнили свої дані в застосунку “Резерв+”.

Про це в ефірі телемарафону “Єдині новини” повідомив речник Міністерства оборони Дмитро Лазуткін, пише “Укрінформ”.

– Насправді цифра, яка сьогодні є актуальною – 1 мільйон 412 тисяч. Напочатку були невеликі технічні проблеми, але зараз ця процедура триває кілька хвилин: треба уточнити своє місце проживання, телефон, електронну пошту і таким чином виконати норму закону. У “Резерв+” є великий потенціал, будемо спостерігати за динамікою, – сказав Дмитро Лазуткін.

За його словами, за кордоном оновили свої дані понад 18 тисяч українців, переважно це мешканці Польщі, Чехії, Німеччини, Канади та США.

“Ці країни є лідерами, а взагалі застосунок зараз можна завантажити фактично по всьому світу. 157 країн нині користуються застосунком”, – додав речник МОУ.

Раніше “18000” пояснювали, навіщо потрібний  застосунок “Резерв+” і в кого з українських громадян він має бути. Додаток запрацював, коли набрав чинності новий закон про мобілізацію. У застосунку потрібно додати: мобільний телефон, фактичне місце проживання та e-mail. Дані через “Резерв+” уже оновили військовозобов’язані у 124 країнах.

Також читайте: У всіх ТЦК запрацювала електронна черга.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *