Бондаренко нагадав Зеленському, як той “танцював на корпоративах” (ВІДЕО)

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко відповів на коментарі Володимира Зеленського. Нагадаємо, президент назвав Бондаренка бандитом та повідомив про 19 кримінальних справ щодо нього.

– Я під час епідемії був тут (у Черкасах – ред.). А де ви були у 13-14-му, коли я на майдані здобував незалежність українського народу, коли ви танцювали на корпоративах, – обурився мер. – Ви кажете, що я бандит? Всі кримінальні справи – це за мою політичну діяльність. В тому числі за те, щоб ви стали президентом. Я стою біля пам’ятника борцям за волю України. І буду стояти до кінця. Скільки б мені привітів не передавали, вам на місцевих виборах у Черкасах немає чого ловити. Ми вас тут чекаємо, – сказав Бондаренко.

Нагадаємо, Зеленський назвав Бондаренка бандитом і сказав, що не сяде з ним за стіл.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

4 Коментарі

  1. Зеленський брехун, на Толіку 25 кримінальних справ.

  2. Вчинок президента не порядний.

  3. Бондаренко не дуже разумный мер що дасть його місту це протистояння аж нічого знав би він що про нього люди говорять то давно б вже залишив все. Покірне теляти двух маток сосе.а вони з кухарчуком на барикади. Набридло

    1. Покірний зеленський вже насосав і маток і таток, будемо за вас, 73, ще 100 років розгрібати ці законопроекти, що були прийняті останні півроку в режимі турбоп#зд#. Дякую Вам.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.