Зеленський назвав Бондаренка бандитом і сказав, що не сяде з ним за стіл (ВІДЕО)

Під час прес-конференції, присвяченій річниці президентства, Володимир Зеленський поділився своєю думкою щодо міського голови Черкас Анатолія Бондаренка.

Таким чином він відповів на питання журналіста.

– Розчаровують люди. Я не просто не можу говорити про мера Черкас, я не знаю, як говорити, коли міський голова має 19 кримінальних проваджень. Хто це? Я за один стіл з такими бандитами не сяду. Його обрали? Це право народу. Обирайте бандитів, якщо хочете, – заявив Зеленський.

Він також звинуватив міського голову в некоректній поведінці.

– Я думаю, він себе поводив некоректно. Із самого початку карантину. Що в нас було? Порожні аптеки, порожні лікарні, без ШВЛ, 12 ліжок в інфекційних лікарнях, де на 5 чи 6 можна лягти. Нічого немає, – сказав президент.

А опісля – в популізмі.

– Де був мер Черкас два місяці тому? Де його звернення до мене? Де його літаки, які прилітали і наповнювали лікарні і аптеки Черкас? Де його особисті гроші, за які він заповнив аптеки і лікарні свого міста? Я розумію, всім мерам складно, але вибачте – це популізм на чому? На кількості смертності від коронавірусу? Я впевнений – це політична боротьба. Хай іде в мери, хай люди голосують. Будуй дороги, покажи лікарні, які ти відкрив. Коли я збирав селектор з усіма головами ОДА і всіма мерами, я надав можливість всім ставити питання і казати, де влада має можливість їм допомогти. Кожна людина з мерів, кожен губернатор казали, що треба нам це і це. Окей, давайте зробимо, – сказав Зеленський.

Нагадаємо, 30 квітня міський виконком суттєво послабив карантинні обмеження в Черкасах. Це дозволило в місті відкриття низки магазинів, перукарень, майстерень, літніх майданчиків та відвідування парків. Вже увечері виконком відмовився скасувати своє рішення, хоч воно й суперечить постанові Кабміну.

Після послаблення черкаським виконкомом карантинних заходів   “полум’яний привіт” меру Черкас передав під час звернення до українців Президент України Володимир Зеленський та попрохав не плутати децентралізацію з автономією. Сам мер у відповідь зазначив, що “Черкаси чинитимуть опір”.

коментарі

3 Коментарі

  1. Красиво сказав.

  2. Дуже сумно, Коли Президент країни говорить чушь! З Коломойським та Ахмєтов йому сидиться комфортно, а з Бондаренко -ні!

  3. У мене те ж саме запитання до шановного президента: де з літаків маски в аптеках? Продають в АТБ 10 шт. більше 100 грн. Одноразові, а ми їх перем і далі носити.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.