Бондаренко пояснив, звідки виникла ідея назвати оскандалений сквер Квітковим

У проєкт нашумілого скверу “Квітковий” біля ЦДЮТ вносять зміни.

Про це в ефірі “18000” заявив міський голова Анатолій Бондаренко.

За його словами, у першочерговому проєкті вартістю 3,5 млн гривень передбачалось озеленення, проте згодом проєкт змінили, знизивши його вартість до 1,4 мільйона.

Фото Миколи Упиря

– Коли я бачив проєкт, я бачив чудовий проєкт, з озеленням. Коли проєкт зробили, вони кажуть: як ми мали вписатися в мільйон. Той проєкт коштував 3,5 мільйона, а новий – мільйон, – зазначив Бондаренко. – Зараз роблять зміни до проєкту, щоб більш осучаснити його і зробити дійсно зеленим.

Мер також заявив, що хибно вважати, що таку назву майбутній сквер отримав через майбутнє квіткове озелененням.

– Він Квітковим називався не від того, що там квітки росли. Він просто називався Квітковим, тому що там був квітковий павільйон, – пояснив Анатолій Бондаренко. – Отак приблизно, як у нас пляж називається “Пушкінський”, тому що там пішла вулиця Пушкіна, а виявляється, він не “Пушкінський”, а “Казбетський”.

За словами Бондаренка, під час внесення змін про проєкту його кошторис збільшувати не планують.

– Будемо старатися у межах тих коштів. Якщо потрібно буде потім окремо додаткові інсталяції, то будемо виділяти додаткові кошти. З архітекторами дискутував, вони хочуть, щоб там була мінісцена, тому що там багато дітей, інші кажуть, що це непотрібно, а треба зробити сучасні лави, інші кажуть: а давайте поставимо там скейтпарк, – зазначив міський голова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Черкасах «Еко сквер Квітковий» біля ЦДЮТ встелив плиткою соратник Бондаренка з криміналом

Дивіться ефір повністю.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

1 Коментар

  1. А чому не зробили по-розумному, як колись обирали девіз міста? Запропонували б декілька варіантів і надали народу можливість обирати (проголосувати). Це ж сквер поряд із Будинком ДИТЯЧОЇ творчості, а зробили затишне місце для пенсіонерів вдень та для тих, кому немає де жити та ночувати – вночі.))) Одна користь із цього майданчика (“площадки” по-рос.) – це можливість дітям кататися на самокаті. Якщо виділили 3.5 млн., то й нехай засвоюють ці мільйони із розумом та користю для людей. Дійсно, назва от цього – “Квітковий”-як насмішка. Мало чого, ЩО там було? А якщо на місці базару буде сквер-то він стане “Базарний”?)))

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.