Бондаренко з Євпаком обмінялись звинуваченнями через сніг

У соцмережі “Фейсбук” опублікували відео, на якому видно, як троє людей викидають сніг на проїжджу частину біля офісу ІТ компанії Ekreative. Засновником компанії є чинний депутат міськради Віктор Євпак.

Після появи відео на місце події приїхали працівники міського управління інспектування, склавши на порушників протокол.

За словами керівника управління інспектування Станіслава Коломійця, відповідальність, яку понесуть порушники, визначить адміністративна комісія.

– Взагалі за таке порушення передбачений штраф – 1700 грн. Але треба зважити на обставину, що вони очистили за власний кошт і оплатили роботу техніки, але все одно рішення прийме склад адміністративної комісії, – зазначив Коломієць.

Окрім того, дорікнув депутату і мер Черкас Анатолій Бондаренко, який нині перебуває у відпустці.

“Прошу роз’яснити депутату правила благоустрою міста Черкаси”, – звернувся до муніципальної інспекції Бондаренко у фейсбуці.

Згодом на інцидент відреагував і сам Віктор Євпак. У дописі він зазначив,  що інцидент виник через затримку приїзду трактора.

“Сніг було прибрано найнятим нами трактором фактично одразу після зйомки. Техніка рухалась буквально за “оператором”. На жаль, це у “скандальні” кадри не потрапило. Зате факт прибирання зафіксували інспектори, які якраз приїхали на місце події”, – зазначив Євпак.

Також він дорікнув Анатолію Бондаренку в проблемах, які на сьогодні є, на його думку, більш актуальними для міста. Зокрема, згадав Бондаренку відсутність низки продуктів у навчальних закладах і договори з “Новою якістю”.

Нагадаємо, в Черкаській області через ускладнення погодних умов 10 населених пунктів залишились без електропостачання.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

2 Коментарі

  1. чергували, щоб підловити на “страшному ” порушенні)) хай віддасть на прибирання снігу свою премію у 340%!

  2. А чому цей інспектор не перевірив, як було прибрано сніг на перехрестях міста? Вони всі потопають у “каші” або залиті водою.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.