Бондаренко записав Зеленському звернення у «пам’ятному» місці (ВІДЕО)

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко записав відеозвернення до Президента України Володимира Зеленського. 

Нагадаємо, після послаблення черкаським виконкомом карантинних заходів   “полум’яний привіт” меру Черкас передав під час звернення до українців Президент України Володимир Зеленський та попрохав не плутати децентралізацію з автономією.

Міський голова Черкас записав свою відповідь на бульварі Шевченка в Черкасах, де Зеленський вперше заявив про те, що буде балотуватися в президенти.

– Пане Президенте, я думав, що коли ви переможете, в країні буде закон один для всіх. Прийде весна, в нас зелено, і ми будемо саджати. Тільки не міських голів, а корупціонерів. Я думав, що ви будете садити за кнопкодавство. Я думав, що ви будете садити своїх соратників за “Велюр”. І ви знаєте, ми готові відповідати. Але тільки після ваших однопартійців. А зараз, як у тому фільмі про Крим: “Черкаси будуть чинити опір”. Запам’ятайте, Черкаси вільне козацьке місто, якщо потрібно буде об’єднати Україну, ми об’єднаємо, – сказав Бондаренко.

Нагадаємо, 30 квітня міський виконком суттєво послабив карантинні обмеження в Черкасах. Це дозволило в місті відкриття низки магазинів, перукарень, майстерень, літніх майданчиків та відвідування парків. Вже увечері виконком відмовився скасувати своє рішення, хоч воно й суперечить постанові Кабміну.

Вже 1 травня, поліція відкрила за цим фактом кримінальне провадження, оскільки воно суперечить постанові Кабінету міністрів. Вже сьогодні Бондаренку та членам виконкому вручили повістки на допит у поліцію.

Рішення уже встиг розкритикувати міністр охорони здоров’я Максим Степанов, заявивши, що воно може призвести до катастрофічних наслідків. Згодом із критикою виступили і черкаські медики, які закликали людей залишатися вдома. Також Бондаренку пригрозив й Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

коментарі

1 Коментар

  1. Совсем Толе в голову весна ударила, гормоны заиграли или голову напекло…

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.