Брат мера перепродав землю у Соснівці та заробив 250 тисяч гривень

У лютому 2019 року брат міського голови Анатолія Бондаренка Микола продав дві земельні ділянки у Соснівці, які три роки тому безкоштовно отримали інші люди.

Інформація про це міститься у повідомленнях про суттєві зміни у майновому стані, подані Миколою Бондаренком одразу після здійснення операцій. 

Відповідно до документів, земельні ділянки розміром у 10 соток чиновник продав за 269 та 298 тисяч гривень відповідно. Покупцем є Вікторія Сандига, бенефіціарна власниця підприємств з орбіти одного з найбільших сільськогосподарських виробників області – “ЛНЗ груп”.

Ці земельні ділянки були безкоштовно виділені у 2016 році рішенням Черкаської міської ради Георгію Заїчку та Сергію Зайцю

Заїчко не приховує своїх дружніх стосунків з родиною Бондаренків, активно коментуючи у соціальних мережах світлини Анатолія Васильовича. Крім того, свого часу Заїчко був одним із бенефіціарних власників ТОВ “Промбуд-індустрія”, що було зареєстроване у приймальні місцевого депутата Юрія Тренкіна і яке очолював його помічник Євген Щербина. “Промбуд-індустрія” протягом 2016-2018 було одним із фаворитів серед освоєння коштів місцевого бюджету. 

Відповідно до інформації, яка є у нашого видання, у 2017 році Бондаренко придбав ці ділянки за 165 та 150 тисяч відповідно. Тобто в подальшому брат міського голови “заробив” на них 250 тисяч гривень чистого прибутку.

Зазначимо, що реальна ринкова вартість землі у зазначеному районі є значно вищою. Зокрема, один із колишніх помічників вище згаданого Юрія Тренкіна продає власну ділянку, отриману за рішенням міської ради безкоштовно, за 40 тисяч доларів, про що інформує місцеве видання “Кропива”. 

Раніше ми повідомляли, що Микола Бондаренко продав власну автівку у 9-ть разів дорожче за вартість купівлі, а покупцем виступив один із підрядників.  

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.