Родинний “Мерседес” Бондаренка продали підряднику в 9 разів дорожче, ніж купували

2 жовтня 2019 року підприємець Македон Рустамян із Лисянки придбав у брата міського голови Черкас Анатолія Бондаренка Миколи автомобіль MERCEDES-BENZ S500 2010 року випуску. Ціна – майже 1.4 млн гривень.

 Про це свідчить декларація, подана Миколою Бондаренком після продажу автівки. Сам Микола Васильович Бондаренко є заступником селищного голови Лисянки.

Проданий автомобіль фактично перебував у користуванні мера Черкас Анатолія Бондаренка. Саме на ньому він влітку минулого року показово возив молодят. Також саме в ньому “барикадувався” від вручення підозри місцевими прокурорами роком раніше. 

“Покупець” автомобіля Македон Рустамян є одним із підрядників, з яким співпрацювала Черкаська міська рада за роки каденції Анатолія Бондаренка. Зокрема, відповідно до системи “Прозорро” та порталу Spending.gov.ua, за 2017-2018 роки підрядник отримав з місцевого бюджету близько 6 мільйонів гривень за ремонт вулиць міста. Усі відповідні договори були укладені з ним без застосування тендерних процедур. Рустамян зареєструвався підприємцем всього за кілька днів до того, як отримати перший підряд від Черкаської міської ради у 2017 році.

Зазначимо, що відповідно до інформації порталу Auto.Ria, середня ринкова вартість автомобіля у відповідній комплектації не перевищує 25 тисяч доларів, що у грошовому еквіваленті становить близько 700 тисяч гривень. 

Відповідно до декларації Миколи Бондаренка, у 2018 році автівка була придбана  всього за 151 тисячу гривень, що у 9 разів менше ціни майбутнього продажу. 

Як повідомляли місцеві ЗМІ, зараз Анатолій Бондаренко користується іншим седаном – MERCEDES-BENZ 2015 року, який перебуває у власності ще одного жителя Лисянки – Григорія Заїчка.

Додамо, що у 2017 році, після того, як ЗМІ повідомили про те, що Микола Бондаренко отримав у власність кілька ділянок у Соснівці, які до цього були безкоштовно надані у володіння третім особам, Анатолій Бондаренко розповідав про те, що його брат є самодостатнім і успішним бізнесменом. Проте станом на 2019 рік найціннішими матеріальними активами у володінні Миколи Бондаренка були саме отримані коштовні ділянки у Черкасах. Жодних натяків про успішну бізнесову кар’єру у щорічній декларації брата міського голови немає. Микола Васильович у 2018 році володів готівковими збереженнями у 90 тисяч гривень, банківським вкладом у 2 тисячі гривень та ще однією автівкою – Мітсубісі Аутлендер 2008 року.

коментарі
4 Коментарі
  1. круто

  2. Бесят эти твари

  3. YA ne rozumiyu avtora statti, napevno zhaba davytʹ, krashche dumaly ta hovoryly pro te shcho diysno vazhlyve, tobto pro tsiny na haz ta platu za transportuvannya, pro pensiyi ta yak yim pensioneram vyzhyvaty, pro te kudy poditysya molodi, yak okrim zarobitkiv i pro te yak rozpadayutʹsya simʹyi

    1. Так про те ж і мова як пенсіонерам пенсію підвищити а молоді роботу . Якби чиновники отримували трішки менші зарплати, ну хоч в межах 100 тисяч, то можливо і іншим можна було б пенсії підвищити чи зарплати зробити більшими щоб молодь працювала дома, а не микаламь по світу як в 90_і з тією лише різницею,що тоді їздили в Росію, а зараз по всьому світу.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *