Реконструкція Будинку культури в Каневі по факту не завершена, хоча “відкриття” об’єкта відбулося восени 2021 року. Цю подію засвідчив президент Володимир Зеленський.
Про це пише “18000“.
– Він закритий. Там багато недоробок: по пожежних умовах, також там потік дах. Світло відключене, бо підрядник розірвав договір з РЕМом. Я так розуміють, там ніяк не вирішать з підрядником, – розповів 18000 міський голова Канева Ігор Ренькас. – Якби його здали в експлуатацію, ми б підготували КП під нього, прийняли б його і передали б далі на Міністерство культури. Так було від початку домовлено. Але не так склалося, як гадалося.
Директор департаменту будівництва Черкаської ОВА Ростислав Євмина у коментарі 18000 повідомив, що в замовника вистачає зауважень до підрядника, які той має виправити:
– У нас до підрядника є ряд зауважень. Зараз у нас третій лист претензій. Вони виправляють, але роблять це неякісно. Вони мають все доопрацювати. Потім будемо ухвалювати рішення далі. Проект буде коригуватися, – пояснив він.
Як писав “18000”, перший тендер у межах реконструкції приміщення відбувся у березні 2021 року. Проте кінцеві терміни робіт переносили тричі: з травня на липень, потім на День Незалежності 2021-го. У підсумку ШевченкоHub нібито “відкривали” восени під довибори на 197 окрузі. На цій події були присутні президент України Володимир Зеленський, тодішній голова Черкаської ОДА Олександр Скічко та нині депутат Верховної Ради від “Слуги народу”, ексмер Золотоноші Віталій Войцехівський.
Роботи в Будинку культури виконував СК “Стройінвест”. Загалом компанія отримала 131 мільйон гривень. Остання транзакція була в жовтні 2022 року, тобто після початку повномасштабного вторгнення.
Серед ЗМІ СК “Стройінвест” вважають недобросовісною компанією. Ще на початку реконструкції ШевченкоHub фірма фігурувала в кримінальних справах щодо заволодіння бюджетними коштами та ухилення від сплати податків. Цього літа вона засвітилася в матеріалі Bihus.info. В телефоні ідеолога “Великого будівництва” Юрія Голика знайшли листування з колишнім власником будівельної компанії СК “Стройінвест”, яка отримала від держави понад 4 мільярди гривень на різні роботи, зокрема – і в межах “Великого будівництва”.
Додамо, хоча Будинок культури не зданий в експлуатацію, у його холі відбуваються прощання із захисниками.
Більше про об’єкти “Великого будівництва”, що у Черкасах, Ватутіному, Умані, Золотоноші та Каневі, читайте в матеріалі “18000”.
Подобаються наші статті? Долучайтеся до Клубу донаторів “18000”! Оформлюйте щомісячну підписку за посиланням і розвивайте регіональну незалежну журналістику разом із нами
С**и просто далі кошти деребанять!!@
Ростислав Євмина гарний фахівець. Я йому довіряю.