“Це його шлях”, – Сущенко розповів, що думає про студентство Рубана

Голова Черкаського обласного осередку партії “Європейська Солідарність” Роман Сущенко каже, що партія “внутрішньо розбереться” з історією студентства депутата міськради Сергій Рубана.

Про це він розповів під час інтерв’ю 18000.

– Є ж чинне законодавство. Воно не трактує, як молодих людей можуть мобілізувати, зокрема студентів, які отримують другу і третю вищу освіту. Знаю, що пан Рубан із перших днів став на облік у ТЦК та СП. Йому дали відстрочку. Вона цілком законна. Право отримувати освіту має кожний громадянин. Чи варто це робити в такий час, це його власний вибір. Але він не один.

Такі речі є. По-перше, це життя, по-друге, це також впливає на репутацію партії і депутата. Якщо він для себе вирішив таким чином іти – це його шлях. Ми внутрішньо розберемося з цим випадком, зокрема. Реакція вже є. Більш того, вся фракція також стоїть на обліку, хтось має відстрочку, хтось не має, але немає потреби в мобілізації. Я з цими питаннями розбирався досконало. А є й депутат, який став на захист країни з перших днів повномасштабного вторгнення саме з цієї фракції.  – сказав Сущенко.

Повністю інтерв’ю можна переглянути нижче:

Як писав 18000, студентом денної форми навчання є депутат від фракції “Європейська солідарність” Сергій Рубан. Паралельно він працює у Черкаській міській раді. У відповіді на інформаційний запит 18000 університет, де навчається Рубан, відповів, що він має індивідуальний графік навчання.

Розслідування, моніторинг судових справ та оперативна інформація про найбільш резонансні новини Черкас. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *