Черкасець Довбик продовжує забивати за італійську “Рому”. Цього разу в єврокубку

Артем Довбик

Черкасець Артем Довбик забив свій третій гол за “Рому”. Це сталося у матчі проти іспанського “Атлетіка” у матчі Ліги Європи.

Про це пише “18000”.

Довбик вийшов у стартовому складі на матч першого туру Ліги Європи. На 32 хвилині після навісної подачі від Анхеліньо українець забив гол, ударивши головою.

Утім матч для “Роми” закінчився нічиєю. Під кінець матчу на 85 хвилині “Атлетік” таки зрівняв рахунок. Підсумок гри – 1:1.

Нагадаємо, що Довбик уперше забив за “Рому” у матчі Серії А проти “Дженоа”. Вже у другій грі поспіль, він відзначився м’ячем у ворота “Удінезе”. Тоді Артем Довбик став найкращим гравцем матчу.

Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”