Черкащан закликають зменшити споживання електроенергії у вечірні години

Диспетчерський центр «Укренерго» закликає обмежити користування потужними енергоємними приладами у години добового максимуму споживання з 19:00 до 22:00.

Про це повідомили на фейсбук‐сторінці НЕК «Укренерго».

Вчора, 11 квітня, у години вечірнього максимуму споживання у енергосистемі не вистачало електроенергії – був наявний дефіцит.

Для підтримки балансу в енергосистемі Диспетчерський центр «Укренерго» з 19:00 до 22:00 залучав аварійну допомогу від операторів енергосистем Польщі, Словаччини, Румунії загальним обсягом 1800 МВТ*год.

Нині на Харківщині діють аварійні обмеження, на Дніпропетровщині – промислові.

Нагадаємо, під час масованої ракетної атаки по Україні у ніч на 11 квітня повністю знищено Трипільську ТЕС.

Читайте також: Для удару по Трипільській ТЕС росія використала нову крилату ракету Х‐69.

Моніторинг ситуації в Черкасах та Україні під час масових ракетних атак. Підписуйся на телеграм‐канал «18000 | Шо там у Черкасах?».

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини