Зоомагазин Леопольд

Черкащани з початку року сплатили майже 100 мільйонів акцизного податку

10 та 5 гривень монетами

За січень-травень цього року платники Черкаської області сплатили 95,3 мільйона гривень акцизного податку. 

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської ОВА.

Як зазначили в повідомленні, черкащани до загального фонду державного бюджету сплатили  12 мільйонів 386 тисяч грн акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів.

Водночас за цей період надходження податку із ввезених в Україну підакцизних товарів складають 5 мільйонів 457 тисяч гривень.

Загалом до місцевого бюджету платники роздрібної торгівлі підакцизних товарів сплатили 77 мільйонів 435 тисяч гривень акцизного податку. Додатково до місцевих бюджетів надійшло 6 мільйонів 800 тисяч.

На Черкащині зареєстрували  2 637 платників акцизного податку, зокрема 14 – виробників алкогольних напоїв, 156 – акцизного податку з пального, 33 – з електричної енергії та 2 434 – з роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

Нагадаємо, що раніше “18000” розповідав як працює ринок тютюну для кальянів, а також скільки країна втрачає грошей через те, що ця діяльність досі “в тіні”.

Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *