Черкащанин публікував відео із закликами повалити владу й отримав умовний термін

Молоток суд

Черкащанин публікував відео в ютубі із закликами до повалення конституційного ладу та захоплення влади в Україні. Йому призначили умовний термін на два роки. 

Про це йдеться у вироку Придніпровського районного суду, пише “18000”. 

Згідно з реєстром, чоловіка звати Тесленко Роман Володимирович. 

У суді зазначили, що він у своєму ютуб-каналі публікував відео із закликами захопити державну владу в Україні. В описі до відеоматеріалу він писав: “солдат Украины: надо скинуть власть!”, “верховная рада, обращение к вам! Когда нажрёмся?! Поменьше кусайте – будет легче проглатывать, а то подавитесь!” тощо. 

Крім цього, чоловік публікував тексти із виправдовуванням російської агресії проти України: “ужасные рассказы об изнасилованных в Буче российскими солдатами женщинах содрогнули воображение человечества во всём мире. Оказалось, это всего лишь лживые фейки и преступная клевета…”

Обвинувачений у суді пояснив, що наприкінці 2022 року був незадоволений соціально-економічним, політичним становищем України, низкою обмежень прав і свобод громадян через введення воєнного стану, який постійно продовжують. Також йому не подобаються дії президента України та Верховної Ради. Через це він публікував відео із закликами до захоплення влади. 

Чоловік додав, що вважає за необхідне змінити керівництво країни, але у конституційний спосіб. Він проти застосування фізичного насилля. За його словами, війну росії проти України він засуджує й неодноразово донатив на ЗСУ. 

Обвинувачений свою вину визнав повністю й розкаявся. Суд призначив йому покарання у вигляді двох років умовного терміну. Також чоловік зобов’язаний сплатити 57 553 гривень на користь держави за проведення судової лінгвістичної та портретної експертизи. 

Вирок може бути оскаржений в апеляційній інстанції. 

Нагадаємо, що черкаська СБУ повідомила про підозру колаборантці-посадовиці, яка працює на Луганщині.

Єдині, хто публікує імена колаборантів та корупціонерів. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *