“Коли машина проїжджає без глушника, туди наводимо кулемет”: як працює ППО над Черкасами (АУДІО)

Кулемет ППО

Черкащанин із позивним “Йося” нині служить у складі мобільної вогневої групи 118 бригади ТрО. Його обов’язок – захист неба на містом Черкаси. 

Про це військовий розповів у подкасті “Тру сторі. Війна”.

– Зараз прикриваю місто, де моя сім’я, де я виріс, – розповідає черкащанин. – Це все почалося ще в 2022-му. З’явились стаціонарні вогневі групи, тобто стаціонарні пости, де командування визначило, що можливі шляхи проходу “шахедів” або ракет. І ми стояли там стаціонарно. Зараз це комбіновано.

За словами захисника, після повернення з передової потрібний був час на відновлення, переозброєння. Потім тероборонці працювали в складі вогневих груп. Вони захищали небо над Черкасами і передмістям ще з 2022-го.

– Ми працюємо перед містом, тому що, по-перше, великий ризик враження, по-друге, в місті ти вже так швидко не відреагуєш, і воно в будь-якому випадку прилетить, – пояснює “Йося”. – Коли повітряна тривога, і мотоцикл або якась машина без глушника проїжджає, я скажу чесно, туди наводиться кулемет. Тобто спочатку ти реагуєш на слух, а потім вже намагаєшся визначити, що і як там відбувається.

Більше черкащанин розповів у подкасті:

Також читайте: Доброволець розповів, як змінилися “шахеди”, якими атакують Черкащину.

Дивіться всі випуски програми “Що далі?” на каналі “18000” в ютубі. Підписуйтеся, щоб не пропустити наступні відео!

коментарі
5 Коментарів
  1. И как таким дают оружие? Он в открытую говорит что на машины наводят оружие

    1. “Коли повітряна тривога, і мотоцикл або якась машина без ГЛУШНИКА проїжджає, я скажу чесно, туди наводиться кулемет.” Прочитай ще раз, може дійде! Хай їздять з гдушниками.

    2. Гірше коли таким неповноцінним дають можливість коментувати. Вони тоді загаджують Інтернет.

  2. Правильно роблять, бо під час тривоги їде мотоцикл чи машина і не поймеш чи шахед летить чи машина. Даже ось на 700 річчі проїхав не ронятно хто під час тривоги 22 година ночі. Трохи совість треба мати.

  3. Треба не тільки наводити, а і відстрілювати таких під…..!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *