Черкащанин стукав арматурою по ванній, бо йому не віддали цеглини. А в підсумку заплатить штраф за побиття

побиття

Черкащанин стукав по ванній під будівлею нібито боржників, а потім побився з ними

На Черкащині чоловік систематично стукав металевою арматурою по ванній під домоволодінням людей, які заборгували йому. Все закінчилося бійкою, за яку обвинувачений має заплатити штраф. 

Про це йдеться у вироку Чорнобаївського районного суду, пише “18000”.

Обвинувачений у залі суду пояснив, що чоловік та жінка заборгували йому цеглини й не хотіли віддавати. Через це він приходив до їхнього домоволодіння й стукав 50-сантиметровою металевою арматурою по ванній, яку привозив із собою на велосипеді. Під час одного з вечорів вийшла потерпіла, яку він ударив арматурою по руці. За словами черкащанина, потім чоловік погрожував йому рушницею.

Прокурор заперечив те, що у чоловіка потерпілої була зброя. Унаслідок удару жінка отримала легкі тілесні ушкодження.

Суд визнав обвинуваченого винним за ч. 1 ст. 125 (умисне легке тілесне ушкодження) та призначив 850 гривень штрафу. Вирок може бути оскаржений в апеляційній інстанції.

Нагадаємо, що черкащанка порізала чоловіка, бо він сказав, що її салат не смачний.

Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *