Черкащанин, який працював у театрі, зараз у війську. Він відкрив збір на РЕБ

військовий з Черкас Роман Бурлаков

Черкащанин Роман Бурлаков відкрив збір на РЕБ

Підрозділ 118 ОМБр гостро відчуває потребу у засобі радіоелектронної боротьби. Триває збір коштів на обладнання. Необхідно 250 тисяч гривень.

Про це повідомив черкаський військовослужбовець Роман Бурлаков.

Він є організатором збору. Зазначимо, до повномасштабного вторгнення Бурлаков працював заступником директора Черкаського драматичного театру імені Т. Шевченка. Нині чоловік служить у 118 ОМБр, яка перебуває на Запорізькому напрямку.

Аби закрити збір – необхідно зібрати 250 тисяч гривень. Нині на банці вже половина необхідної суми.

“Не хотів просити. Соромно. Але самотужки ми цю потребу не закриємо. Допоможіть нам рятувати наші життя, щоб ми продовжили рятувати вас”, – зазначив у дописі Роман Бурлаков.

Як підтримати збір на РЕБ?

Щоб підтримати збір, варто задонатити на відкриту банку.

Номер банки: 4441 1111 2316 3838

Читайте також: У черкаському драмтеатрі не продовжили контракти з художницями. Колектив виступає проти.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *