Черкащанин хотів продати за 2 тисячі гривень гранати, які знайшов на смітнику (ФОТО)

гранати

Черкащанин незаконно зберігав гранати

На Черкащині чоловікові повідомили про підозру за зберігання та продаж боєприпасів. Йому загрожує ув’язнення.

Про це повідомили в Черкаській обласній прокуратурі.

За інформацією слідства, чоловік знайшов на одному зі сміттєзвалищ Сміли та забрав собі гранати Ф‐1, РГД‐5 та М‐67. Потім підозрюваний хотів продати боєприпаси за 2 000 гривень.

Водночас під час обшуків у чоловіка знайшли дев’ять набоїв калібру 5,45 мм та набої калібру дев’ять мм, які черкащанин зберігав без дозволу.

патрони

Також черкащанин зберігав набої

Нині йому обрали запобіжний захід – 60 діб тримання під вартою. Також чоловікові повідомили про підозру за ч. 1 ст. 263 (зберігання та збут боєприпасів). Черкащанину загрожує від трьох до семи років в’язниці.

Нагадаємо, що черкаського ексвійськового визнали недоброчесним через неподану декларацію.

Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм‐канал «18000 | Шо там у Черкасах?»

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини