Зоомагазин Леопольд

Черкасиенергозбут запровадив електронні рахунки замість паперових квитанцій

ТОВ “Черкасиенергозбут” увів для оплати комунальних послуг електронний рахунок. Він заміняє традиційні паперові квитанції.

Про це розповіли на сайті Черкасиенергозбуту.

Переваги електронного рахунку:

  1. Швидка доставка. Електронний рахунок буде доставлено на електронну поштову скриньку менш, ніж за 24 години після проведення розрахунку.
  2. Зручність. Електронний рахунок можна переглянути та сплатити у будь-який зручний час. Не потрібно виходити з дому або навіть використовувати комп’ютер. Все, що потрібно – це доступ до інтернету на мобільному телефоні.
  3. Оптимізація простору. Не потрібно зберігати “купу” паперових рахунків. Уся інформація доступна в особистому кабінеті, куди можна зайти будь-коли, що дозволяє легко контролювати свої витрати.
  4. Зменшення ймовірності затримок у розрахунках. Електронний рахунок дозволяє уникнути затримок у розрахунках через можливі проблеми з доставкою.
  5. Турбота про довкілля. На щомісячні паперові квитанції витрачають тони паперу, тоді як електронний рахунок не тільки заощаджує ресурси, а й зменшує вплив на навколишнє середовище.

Скористатися послугою “електронний рахунок” можна в особистому кабінеті побутового споживача, або скориставшись швидкою формою на сайті Черкасиенергозбуту.

Нагадаємо, начальник Черкаського центру обслуговування споживачів ТОВ “Черкасиенергозбут” Владислав Лукʼяненко розповів про стан заборгованості за електропостачання та як реструктурувати борг.

*Реклама

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *