Черкаська компанія обзавелась офісом у Монако

Столичний журналіст Михайло Ткач задокументував у Монако олігархів, нардепів та непублічних черкаських бізнесменів, які виїхали з України після початку повномасштабного вторгнення військ російської федерації. 

Як встановив Ткач у своєму розслідувані для “Української правди”, компанія ТОВ “Євроенерготрейд”, зареєстрована у Черкасах, орендує у передмісті Монако особняк, в якому облаштувала офіс. Окрім іншого, журналіст зафільмував дві автівки на черкаських номерах: елітний “Мерседес” S-класу та позашляховик “Ауді”. Обидві зареєстровані на компанію.

ТОВ “Євроенерготрейд” зареєстрована у Черкасах по вулиці Надпільна та є трейдером енергоресурсів – газу та електрики. Компанія фактично лідер у цьому ринку та активно співпрацює з бюджетними установами й організаціями. За даними системи Сlarity-project, на сьогодні лише з подібними замовниками у компанії укладено угод на 1,4 млрд гривень.

Власниками компанії є Леонід Андрущак, Руслан Шерстюк та Георгій Сахаров. Підприємці не є публічними і фактичні згадки про них у місцевій чи національній пресі відсутні.

Також читайте: Черкаська школярка у Німеччині збирає піснями гроші на підтримку України.

Більше фото- та відеоконтенту – у нашому інстаграмі

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *