Віктор Євпак

Черкаські активісти поїхали на Схід через можливий відвід військ

30 добровольців із Черкас учора вночі вирушили у смт Золоте Луганської області. Нині активісти вже на під’їзді до селища.

Про це в коментарі 18000 повідомив лідер обласного осередку “Національного корпусу” Дмитро Кухарчук.

За його словами, у Золоте поїхали представники партії “Національний корпус”, ГО “Національні дружини” та “Ветеранське братерство”.

– Ми вже минули три блокпости, нас скрізь пропускали, але говорили, що є команда не пропускати нас, – розповів Кухарчук.

Водночас за повідомленням сайту “Вчасно” на одному з блокпостів між активістами та поліцією стався конфлікт. Правоохоронці навіть відкрили попереджувальний вогонь.

Активісти з Черкас поїхали у Золоте, оскільки мають інформацію про те, що вже сьогодні із смт може початися відвід українських військ.

За словами Кухарчука, місцеві жителі Золотого сприйняли приїзд черкащан, як і активістів з інших міст України, позитивно.

– Люди на прифронтовій території знають, що таке життя у “сірій зоні”. Тому виступають проти відводу військ. Ми готові стояти тут і замінити тих, кого будуть відводити, – каже Дмитро Кухарчук.

На питання журналіста про те, чи мають із собою активісти зброю, Кухарчук зазначив, що нині вони без зброї.

– Але зброя на фронті – не проблема, – додав Кухарчук.

Фото Олега Толмачова

Нагадаємо, у неділю, 6 жовтня, у Черкасах на Соборній площі відбувся протест щодо недопущення капітуляції України та впровадження “формули Штайнмаєра”.

Раніше президент Володимир Зеленський заявив, що Україна у Мінську погодила текст “формули Штайнмаєра”. Тепер, за його словами, “формула Штайнмаєра” має бути імплементована в новий закон про особливий статус Донбасу.

Зеленський нагадав, що існуючий закон про особливий статус Донбасу діє до кінця 2019 року, його замінить інший закон, який розроблятиме Верховна Рада. В цьому новому законі “не буде перейдено жодної червоної лінії, саме тому немає і не буде ніколи ніякої капітуляції”.

Після такої інформації по країні відбулася низка мітингів. Зокрема, в Черкасах вночі 1 жовтня під обласним управлінням СБУ палили шини.

Звернення до президента щодо недопущення реалізації “формули Штайнмаєра” раніше підтримала міська рада Черкас.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.