Міська рада просить Бондаренка звільнити чиновника, причетного до сумнівних медичних закупівель

Депутати проголосували за повернення до питання звільнення директора департаменту охорони здоров’я Всеволода Кульчиковського.

Про це повідомляє із сесійної зали кореспондент “18000”.

З ініціативою повернутися до питання звільнення чиновника виступив депутат міськради Роман Діскант. За його словами, відбулося ще одне підтвердження непрофесійності і невідповідності Кульчиковського займаній посаді.

Цей проєкт рішення депутати розглядали на першій частині засідання тиждень тому, проте тоді воно не набрало достатню кількість голосів. Сьогодні ж за звернення до мера щодо звільнення чиновника проголосували 26 обранців.

Яке писав “18000”, 28 березня Черкаська міська рада не змогла ухвалити жодного рішення щодо чиновників, які причетні до закупівлі сумнівного медичного обладнання.

Нагадаємо, раніше “18000” випустили розслідування про закупівлю медичного обладнання за суттєво завищеними цінами, зокрема того, що може мати російський слід. Після цього була створена петиція про звільнення причетних чиновників, яка набрала необхідну кількість голосів за короткий термін.

Дивіться розслідування “18000” 

Єдиний телеграм-канал новин у Черкасах, новинам якого можна довіряти. Підписуйся на “18000 | Шо там у Черкасах?”.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *