Черкаські дорожники замовляють ремонт своїх авто по 100 тисяч за одиницю

Служба автомобільних доріг у Черкаській області оголосила закупівлю на технічне обслуговування та ремонтування автомобілів за 1,22 мільйони гривень.

Інформація про це розміщена на порталі «Dozorro».

Техзавданням передбачено ремонт 12 автомобілів, що перебувають у власності САД.

При цьому у тендерній документації відсутній перелік того, що має зробити майбутній підрядник, лише зазначено вартість запчастин, що не має перевищувати мільйон гривень.

Наразі тримає період подання пропозицій. Сам аукціон має відбутися 4 листопада. Послуга повинна бути надана підрядником до кінця року.

Зазначимо, що у 2018 році дорожники витратили на ремонт цих же автівок – 648 тисяч гривень. У 2019 році було укладено ще дві угоди на ремонт загальною вартістю 690 тисяч гривень. У всіх випадках виконавцем послуг виступало ТОВ “Авто-мастєрок”, що належить родині депутата Черкаської міської ради Юрія Тренкіна.

Нагадаємо, Служба автомобільних доріг області розірвали три угоди на експлуатаційне утримання доріг загального користування державного значення на Черкащині загальною вартістю 3 мільярди гривень. Причина – відсутність видатків для виконання договору.

коментарі

1 Коментар

  1. А що, окрім Саду, інші державні установи своїх авто не ремонтують, ні ОДА, ні мерія, ні різні управління?

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.