Зоомагазин Леопольд

Черкаські легкоатлети повернулися зі Львова з чотирма медалями

Біг. Легка атлетика

Черкаські легкоатлети вибороли одну золоту та три срібні нагороди Кубка України.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці відділення НОК України в Черкаській області.

Кубок України з легкої атлетики тривав у Львові. Участь у змаганнях разом із представниками різних регіонів України взяли спортсмени Черкащини:

• Ростислав Голубович став переможцем Кубка України з бігу на 400 м із бар’єрами з результатом 51,31 секунди;
  • Микола Галлямов став срібним призером з метання диска з результатом 35 метрів;
  • Вікторія Ніколенко виборола срібну нагороду з бігу на 400 м із бар’єрами серед жінок, її результат – 1:00,55;
  • Денис Нечипоренко також виборов друге місце з бігу на 400 м із бар’єрами з результатом 52,27 секунди.

Нагадаємо, черкаський “ЛНЗ” переміг “Лівий берег”.

Усі актуальні новини Черкас та області за сьогодні – у вайбер-каналі “18000”. Підписуйся, аби не пропустити!