Черкаські медики купують рентген апарат у кабінет, якого ще не існує

Закупівля рентген апарату

Черкаська районна лікарня, розташована у Червоній Слободі, оголосила про закупівлю рентген апарату. Його очікувана вартість – понад 6 млн гривень. Попри те, що медики хочуть отримати апарат майже одразу після підписання угоди, кабінету, де буде стояти це обладнання, ще немає.

Інформація міститься у системі “Прозорро”, пише “18000”.

Із оголошення можна зробити висновок, що медики планують придбати діагностичне обладнання до кінця червня цього року. Так обладнання фактично вже має бути ввезене в Україну та розмитнене. Вартість товару не може перевищувати 6 млн 100 тисяч гривень.

Відповідно до інформації із системи “Прозорро”, це найбільш коштовне обладнання, що можуть придбати районні медики. Раніше своєрідний рекорд був за ендоскопом, що обійшовся медикам у дещо менше 6 млн гривень і який придбали наприкінці 2022 року у київського товариства “Циммер медізен сістем Україна”.

До цього “18000” неодноразово писав про проблеми, що виникають із введенням в експлуатацію подібного рентгенологічного обладнання, яке потребує відповідних кабінетів і дозволів.

У Черкаській районній лікарні в коментарі “18000” також повідомили про те, що апарат буде встановлено після завершення капітального ремонту приймального відділення. Сам ремонт поки не розпочинали, лише триває виготовлення документації проєкту. Коли будуть завершені роботи та запрацює апарат – невідомо.

Подання пропозицій потенційних учасників триває до 20 травня, після має відбутися аукціон, якщо буде більше двох охочих взяти участь у торгах.

Нагадаємо, раніше посадовцям Черкаської обласної військової адміністрації, а також обласного клінічного госпіталю для ветеранів, вручили підозри за придбання рентгенологічного обладнання скандального бренду “Візіон”, про яке було розслідування “18000”

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *