Черкаський активіст змоделював відносну висотність майбутньої забудови Замкового узвозу

Використовуючи спеціальне програмне забезпечення, черкащанин Віталій Пітвало змоделював майбутнє будівництво на території Замкового узвозу у 3D моделі.

Відповідний об’єкт доступний за посиланням.

На ньому видно, що в результаті виконання проєкту, презентованого сьогодні вранці міським головою Черкас Анатолієм Бондаренком, вид на Дніпро з боку скверу ім. Богдана Хмельницького зникне. Моделі 4 та 5-поверхових будинків будуть вище рівня оглядового майданчика. Крім того, значно вище цього рівня планують модель 8-поверхового будинку, який на візуалізації Бондаренка фактично відсутній. 

Зазначимо, що ця модель може бути неточною через відсутність абсолютних вихідних відомостей. Модель базувалась на інформації з відкритих джерел, зокрема, містобудівної документації та географічних карток. Інших схожих моделей ані у міській раді, ані у представників забудови досі надано не було. 

У своєму дописі у фейсбуці міський голова концентрував увагу на нібито збереженні архітектурної пам’ятки будинку з грифонами, розташованого на перехресті вулиці Гагаріна та Замкового узвозу. Водночас на цій же візуалізації відсутня інша пам’ятка – будинок Школьникова, що може означати її знесення під час реалізації забудови. Також Бондаренко замовчав факт будівництва 8-ми поверхової будівлі.

Фото Ольги Богомаз

Сама забудова стала можлива завдяки актуалізації генерального плану міста, проголосованого депутатами місцевої ради у травні цього року. Забудовником виступає місцеве підприємство ПП “Надія”, що є власником будинків на Замковому узвозі, а також суборендарем ділянки по вулиці Гагаріна, 60.

Хочеш читати ще більше важливих матеріалів?
Підтримай незалежний журналістський проект «18000»

DONATE

 

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

1 Коментар

  1. Дебилоиды.. Сохраните дома старинные

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.