Черкаський депутат сплатить штраф за спробу отримати компенсацію з бюджету

У Соснівському районному суді Черкас розглянули клопотання про притягнення до адміністративної відповідальності депутата Черкаської міської ради Валерія Міняйла. Його звинувачували у вчиненні дій в умовах реального конфлікту інтересів. Все через придбаний раніше електрогенератор. 

Про це пише “18000”.

Як встановили слідчі, депутат Черкаської міської ради Валерій Міняйло, обраний за списками партії ВО “Батьківщина”, проголосував за компенсацію бізнесменам коштів, витрачених ними на придбання електрогенераторів. 

Згодом, будучи суб’єктом підприємницької діяльності, а саме власником декількох ресторанів, він подався на отримання компенсації за раніше придбаний генератор вартістю дещо більше 80 тисяч гривень, чим, на думку слідства, вчинив порушення.

Свою провину депутат визнав частково й у суді пояснив, що справді подавав відповідну заявку та голосував за рішення, втім він не думав про те, що вчиняє порушення. 

У матеріалах справи йдеться, що Міняйло відкликав свою заяву і, відповідно, компенсацію не отримав, втім це не скасовує вчинення ним правопорушення, передбаченого Кодексом України про адміністративні правопорушення. 

Заслухавши сторони та вивчивши матеріали справи, суд виніс рішення, яким визнав депутата винним у порушенні вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Покарання визначене судом – штраф у розмірі 3,4 тисяч гривень. 

Про те, хто ще намагався отримати компенсацію за відповідні генератори, читайте у розлогому матеріалі “18000” Зазначимо, що наразі, 26 грудня, кошти бізнесменам так і не були перераховані. 

Також читайте: Мер Черкас не отримуватиме премію у 2024 році.

Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *