Черкаський виконком “нафантазував” 172 мільйонів доходу від продажу майна

Сьогодні, 24 лютого, міськвиконком погодив зміни до бюджету міста на поточний рік.

Відповідно до пропозицій зі сторони зокрема департаменту архітектури та містобудування було збільшено дохідну частину кошторису міста на 172 мільйони гривень. Більшість цих коштів має бути розподілена для витрат у Програмі соціально-економічного розвитку. Джерелом доходу має бути реалізація нерухомого майна.

Проти подібного збільшення виступала очільниця департаменту фінансів Черкаської міської ради Тетяна Харенко, назвавши їх нереалістичними. Разом з тим їй опонував куратор департаменту архітектури, заступник міського голови Віктор Беззубенко, який не побачив нічого нереалістичного у такому збільшенні дохідної частини, зокрема від доходів з продажу нерухомого майна, а саме земельних ділянок. Також за подібну ініціативу виступив і секретар міської ради Юрій Тренкін.

Зі слів Харенко, на сьогоднішній момент є невиконання загального фонду на рівні 16 млн гривень. Попри це жоден член виконавчого комітету не виступив проти. Рішення про збільшення дохідної, а також відповідно – видаткової частини бюджету підтримали одноголосно. 

Будь-які детальні розрахунки подібних надходжень представлені не були. 

Нагадаємо, що на попередній земельній сесії депутати міської ради віддали безкоштовно право користування третім особам двох земельних ділянок у центрі міста. 

Варто зазначити, що про проведення виконкому було повідомлено за годину до засідання.

Завтра міська рада збереться на сесію. Питання програми соціально-економічного розвитку в порядку денного відсутня. Для того, щоб його розглянули на пленарному засіданні, це питання має ухвалити також бюджетна комісія.

Детально про ПСЕР читайте в матеріалі “Друзям все”. У що та в кого інвестуватимуть Черкаси у 2021 році?

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини