Черкаському журналісту принесли повістку після критики “темників”

Юрій Стригун, журналіст

Фото із фейсбук-сторінки Юрія Стригуна

Журналіст інформагентства “Укрінформ” у Чернігівській та Черкаській областях Юрій Стригун отримав повістку з вимогою з’явитися до ТЦК. Раніше кореспондент публічно підтвердив, що в агентстві розсилають “темники”.

Про це повідомили на сайті ІМІ.

Повістку з вимогою з’явитися до ТЦК за місцем реєстрації Юрій Стригун отримав 31 травня. Проте саму повістку принесли не за місцем реєстрації, а надіслали до київського офісу Укрінформу.

Юрій Стригун зазначив, що гендиректор Укрінформу Сергій Череватий видав окреме розпорядження для журналіста терміново з’явитися до територіального центру комплектування та повідомити його про результати візиту.

Кореспонденту також запропонували приїхати до Києва і розписатися за отримання повістки й відповідного наказу керівництва інформагентства.

“Прислали сьогодні мені повістку, з’явитися за місцем прописки в Тальнівський ТЦК в понеділок, 3 червня, для оновлення даних”, – розповів Юрій Стригун.

Додамо, що журналіст Юрій Стригун повідомляв, що в грудні 2023 він отримав від редактора “темник” із бажаними та небажаними спікерами у Чернігівській області.

Також читайте: Військовозобов’язаних жінок, які не оновили інформацію про себе, штрафуватимуть

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
1 Коментар
  1. Влада боїться правду

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *