Зоомагазин Леопольд

Військовозобов’язаних жінок, які не оновили інформацію про себе, штрафуватимуть

Жінка у війську

Жінок певних спеціальностей, які не стали стали на військовий облік і не оновили свої військово-облікові до 16 липня, штрафуватимуть. 

Про це розповів начальник Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) Мирослав Волков у коментарі Telegraf.

— Так, їх так само можуть штрафувати за порушення правил військового обліку, якщо вони своєчасно не оновлять свої облікові дані. Жінки певних спеціальностей, а це переважно медики, віком від 18 до 60 років повинні стати на військовий облік та отримати військово-обліковий документ, — пояснив Мирослав Волков.

Він зауважив, що мобілізація жінок триває лише за їхньою особистою згодою, відповідно до постанови Кабміну № 560.

Мирослав Волков також пояснив, кому з військовозобов’язаних жінок під час уточнення своїх облікових даних не потрібно проходити ВЛК:

  • військовозобов’язаним, які мають право на відстрочку від призову;
  • старше 55 років;
  • заброньованим;
  • які мають дійсний військово-обліковий документ.

Водночас військовозобов’язані жінки, які не мають дійсного військово-облікового документа, або вперше його отримують, мають пройти військово-лікарську комісію.

Як писав “18000”, протягом 60 днів з дня набрання чинності закону про мобілізацію, всі військовозобов’язані мають оновити свої облікові дані. Це можна зробити в територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки, ЦНАПі або застосунку “Резерв+”.

За несвоєчасне уточнення облікових даних передбачена адміністративна відповідальність. Розмір штрафу нещодавно був значно підвищений — під час дії воєнного стану він становить від 17 до 25,5 тисяч гривень.

Також читайте: До лав ЗСУ вже приєдналися 775 ув’язнених.

Моніторинг ситуації в Черкасах та Україні під час масових ракетних атак. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *